חשיבות תכנית פרסום

Match Point משרד לתקשורת שיווקית > בנק הידע  > חשיבות תכנית פרסום
פרסום

חשיבות תכנית פרסום

תכנית פרסום מאפשרת לכם למצות את תקציב הפרסום ולינות מפרסום יעיל ואפקטיבי. חברת רבות משקיעות סכומי כסף גבוהים בפרסום אך ללא תוצאות ולכן חשוב לפנות לחברת Match point המחויבת למקצועיות ולמצוינות. אנו מציעים ניסיון וידע רב וכל לקוח יכול לבחור מתוך סל מוצרים רחב ובהתאמה אישית לצרכיו ולתקציב העומד לרשותו. אנו רואים בלקוח שותף מלא להצלחת הפרסום ואנו מתחייבים לשירות אדיב, מקצועי ואיכותי המביא להצלחה. הצלחתו העסקית של הלקוח היא נר לרגלינו ולכן כל לקוח, קטן, בינוני או גדול, זוכה לליווי מקצועי וליחס אישי לאורך כל הקמפיין. חשוב לנו להוכיח את עצמנו ולספק תוצאות מהירות ואיכותיות, וכל לקוח זוכה לקבל דיווח מפורט ונהנה מאכפתיות ומקשר ישיר, זמין ורציף.

 

מתחילים בבריף טוב

הצלחת הפרסום תלויה רבות בהכנת בריף. בהכנת הבריף אנו דואגים לשתף את הלקוח ולהכין תכנית פרסום מדויקת ואפקטיבית. בהכנת הבריף נכללים הנושאים הבאים: אפיון לקוח ומוצרים, תמצית המותג, הגדרת יעדים ומטרות, פילוח קהל היעד, בחירת אפיקי הפרסום הרלוונטיים למען הצלחת הקמפיין, תקציב, אנשי קשר, לוח זמנים, קביעת קונספט פרסומי ועוד. בריף רחב ומקצועי מאפשר להבין את הלקוח ולהביט מבעד לעיניו על המוצר או המותג, לייעד סלוגן או פרסום הפונה לרגשות הלקוח ומניע אותו לפעולה ובאמצעות הכנת הבריף ניתן להכין מספר חלופות מהן ניתן לבחור. הבנת הלקוח ושיווק המוצר כך שיענה על צורך הקיים או נולד אצל הלקוח מאפשרת לנו לקבוע מהם אפיקי וכלי הפרסום בהם עלינו להשתמש כדי להשיג פרסום רלוונטי, מדויק ואפקטיבי תוך ניצול התקציב באופן אופטימאלי.

 

מערכת יחסים פורה ומפרה עם הלקוח

בהכנת תכנית שיווק ופרסום יש ללקוח חלק חשוב ואנו רואים בו שותף מלא להחלטות ולקביעת היעדים. הלקוח יכול לעזור לנו להבין את עולמו של קהל היעד, להכיר את יתרונות המותג ומוצריו ולבדל את המוצר או את העסק מהמתחרים. אמון, פתיחות, הקשבה וביקורת יאפשרו לנו, ולכם, להכין תכנית פרסום שתענה על הדרישות והיעדים שלכם, לדוגמה חשיפת מוצר חדש, חיזוק מותג, יעדי מכירות וכו'. צוות הקריאייטיב שלנו מוכשר ויצירתי ולכן חשוב להקשיב לרעיונות שלו ולהיות פתוחים לרעיונות ולדרכי פרסום יצירתיות. אנו נדאג למצוא את המסר השיווקי הנכון והמתאים ביותר ללקוח ונדאג להעביר את המסר באמצעי הפרסום היעילים והאפקטיביים ביותר.

 

פרסום מתקדם

זירת המסחר כיום שונה והעולם יותר טכנולוגי. חברות מתמודדות עם תחרות גבוהה ועליהן לבדל ולמתג את עצמן על מנת לזכות בקהל לקוחות עקבי ולהרחיב את מעגל הלקוחות והמכירות. תכנית פרסום מקצועית מאפשרת להבין את צרכי הלקוח, לאפיין אותו ולהעביר מסרים שיווקים בצורה מדויקת וממוקדת לקהל המטרה. חשוב לשלב פרסום גם באינטרנט ולהשתמש בכלים טכנולוגיים חדשניים המאפשרים בקרה על אפקטיביות הפרסום בזמן אמת ויצירת קשר ישיר עם קהל היעד.

אין תגובות

השאר תגובה

תגובה
Name
Email
Website