יצירת זהות שיווקית

Match Point תכין עבורכם תכנית מקצועית עבור יצירת זהות שיווקית
יצירת זהות שיווקית

מדוע חשוב ליצור זהות שיווקית?

בניית זהות שיווקית חשובה לכל עסק ולא חשוב מהו גודלו. המטרה: מיתוג העסק באופן מקצועי ומתוך מטרה להגדיר כיצד העסק "מתקשר" עם הלקוחות ומהי התדמית שהוא משדר ומקרין כלפי חוץ.

Match Point, משרד לתקשורת שיווקית בבעלות חגית יצחק מציע עבורכם ניסיון וידע רב, המוכח מהשטח, בתקשורת שיווקית ובבניית זהות שיווקית לעסק שלכם. יצירת זהות שיווקית נכונה לעסק שלכם תאפשר לבדל אותו מהמתחרים, לחשוף אותו נכון בפני קהלי יעד רלוונטי באופן ממוקד, להניע את קהל היעד על מנת שירכשו את מוצרי ושירותי החברה וליצירת  קשר הולם ונכון עם קהל הלקוחות ועם הלקוחות הפוטנציאלים.

רבדים של זהות שיווקית

זהות שיווקית נגזרת ממרכיבים רבים, בדיוק כמו תעודת הזהות שלנו.
למאפייני העסק רבדים וחשובים לניסיון המצטבר, לבניית האמון עם הלקוחות, סוג הלקוחות בהתאמה למיקום הגיאוגרפי, שעות הפעילות ולא רק.
חשוב לאפיין את סוג השירותים והמוצרים המוצעים, הבידול שלהם והתאמתם ללקוחות הנכונים.
כל אלו באים לידי ביטוי במאפיינים רבים של העסק, דרך לוגו החברה, הצבעים הנבחרים, העיצוב, השפה הגרפית ועוד.
אחד הרבדים החשובים בזהות השיווקית הן דרכי הפעולות וההחלטות השיווקיות של העסק. אנו, ב- Match Point, נדאג ללמוד את העסק ולהבין את סוג ההתמחות שלו. לאחר אפיון העסק, הבנת השוק בו הוא פועל, הגדרת ופילוח קהל היעד, הכרת וחקר שוק של המתחרים ולמידת דרכי השיווק שנעשו בעסק עד היום נציע תכניות שיווקית חדשה שמטרתה ליצור זהות שיווקית איכותית ומצליחה.

תדמית אמינה ומקצועית

יצירת זהות שיווקית על ידי Match Point בבעלות חגית יצחק מתמקדת ביצירת תדמית אמינה ומקצועית של העסק ומוצריו. אחד מחוקי המשחק הם – בולטות. הדרך בה העסק מבליט  את יתרונות המוצרים או השירותים המסופקים על ידיו. אנו יודעים לעשות זאת ביצירתיות גדולה, תוך הבנה אמיתית ומדויקת של השוק וכלל השחקנים המשתתפים בו.
אנו יודעים להבליט את המקצועיות ואת המוניטין שהעסק זוכה בו תוך התמקדות במקצועיות ובניסיון הרב של צוות העובדים והמנהלים של העסק. לקוחות פרטיים ועסקיים נוהגים לרכוש או לקיים קשרי מסחר ועסקים עם חברות הנחשבות אמינות בעיניהם. יצירת תדמית חיובית, אמינה ומקצועית לעסק דורשת זמן ועלינו להשקיע משאבים ומאמצים רבים לכך אך חשוב כי כל עסק יבין את חשיבות הנושא ויפנים אותו כחלק בלתי נפרד ממאמצי השיווק והמכירה.

זהות שיווקית מגובשת

כמו בכל דבר – גם ליצירת תכנית מקצועית לזהות שיווקית ישנם כללים. Match Point תכין עבורכם תכנית מקצועית עבור יצירת זהות שיווקית. תכנית עבודה מסודרת ויצירת זהות שיווקית מגובשת נעשית לאחר חקר שוק  ואיסוף נתונים מהשטח. זהות שיווקית דורשת מבעל העסק ועובדי הארגון להתחייב לשירות מתקדם ואיכותי יותר ללקוחות חדשים וקיימים על מנת ליצור זהות בין הלקוחות למטרות ולתדמית העסק ועל מנת ליצור "פנים אנושיות" לעסק. לקוחות מעוניינים להכיר את האנשים העובדים ומנהלים את העסק ממנו הם רוכשים מוצרים ועל ידי זהות שיווקית מגובשת ניתן ליצור תקשורת טובה עם הלקוחות, לשדר מסרים שיווקים ומניעים פעולה ולהפוך את הלקוחות המרוצים לשגרירים הממליצים על העסק ומוצריו לחברים ולבני משפחתם.