בנייה

קידום פרוייקטים ביזמות ובפינוי בינוי

שיווק תחום הבניה

שוק הבניה חווה לא מעט מהמורות ואתגרים מכיוונים רבים. הדרך מרגע התכנון ועד להעברת המפתחות לרוכשים היא ארוכה מאוד ולעיתים לוקחת מספר שנים. הטיימינג חשוב מאוד בקידום ובשיווק פרויקטים. חשוב להתאים אותו לקהל היעד הרלבנטי. חשוב יותר לשאול את השאלות הנכונות כדי להביאן לידי ביטוי בנראות של הפרויקט.
רכישת דירה היא הרבה יותר מהשאלה הבסיסית של מה המחיר שלה. אנחנו יודעים לשאול את השאלות הנכונות עבור הלקוח שלכם. אנחנו יודעים למה הוא זקוק באמת כדי להרגיע את החששות שלו ואנו יודעים באילו צבעים הוא צובע את החלומות שלו.
הגשת הפרויקט שלכם נכון – היא המשימה שלנו.

ניהול תיק לקוח כולל יעוץ שיווקי, ליווי תקשורתי, צילומי תדמית ואווירה, עיצוב לוגו וניירת מסחרית, קידום בפייסבוק, בניית אתרים, קידום אתרים, הפקת סרטוני וידאו שיווקיים.

a
עיצוב לוגו וניירת מסחרית

בניית מיתוג, שיווק על פי כללי האתיקה

a
ליווי תקשורתי

קביעת אסטרטגיה תקשורתית, בניית תיק תקשורת,

כנס התחדשות עירונית

הפקה ויחסי ציבור לכנס התחדשות עירונית בחיפה בשיתוף חברת אורון נדל"ן ומנהלת דיירים סיגל שטרנברג

פרויקט התחדשות עירונית הראשון בשלומי?

מאות מתושבי העיר גדשו את אולם האודיטוריום והקשיבו בצמא לדבריה של רותם טפירו מנהלת "הבית לניהול דיירים" שהסבירה על הפרוייקט, לאחר מכן עורך דין רועי פריד נתן סקירה משפטית מרחיבה וישראל אברמוב מנכ"ל אלד פסגות, יזמית הנדל"ן בפרויקט דיבר על עוצמת החברה. כדי להגשים את החלום בצורה הנכונה האדריכל שלומי ממן הסביר לקהל כיצד יראה בית החלומות שלהם ומעל כל זאת ניצחה חגית יצחק שניהלה והפיקה את הארוע המושקע.

פרוייקטים ביזמות -הפקת ערב שיא - כנס דיירים בעיר שלומי במטרה להרים פרוייקט ענק וחדשני בהתחדשות עירונית

הפקת ערב שיא – כנס דיירים בהנהלת עורכת הדין רותם טפירו המומחית להתחדשות עירונית ותכנון דיירים והבעלים של "הבית לניהול דיירים" בשיתוף קבוצת אלד פסגות יזמות נדל"ן שמקימה מתחמי מגורים ברחבי הארץ .

דוגמאות למיתוג פרוייקטים משלב התכנון ועד הביצוע. עיצוב לוגו,עיצוב ניירת מסחרית,עיצוב תדמית,עיצוב והפקה של מיתוג חיצוני שלוט חוצות ועוד..