Previous Nextתמיד חשבת בלב:

הלוואי והיה לי מדריך למשתמש שינחה אותי איך להתמודד עם השיווק והפרסום של העסק?

 

כמה פעמים שאלת את עצמך:

מה אני עושה לא נכון? איך אחרים מצליחים להתמודד עם הקמפיינים הפרסומיים שלהם, ורק אצלי זה לא מצליח ולא מביא תוצאות?

נמאס לך לזרוק כסף לפח על מודעות, פליירים, פרסומות באינטרנט ובמדיות השונות – שלא מתרוממים ומושכים אל העסק שלך לקוחות?

כבעלי עסקים, אנו רוצים להשיג כמה שיותר לקוחות, רוצים להצליח למצות את הפוטנציאל העצום שאנחנו יודעים שגלום בעסק שלנו, אז למה לא כולנו מצליחים לעשות כך?

שיווק ופרסום העסק הוא לא עניין פשוט. הוא דורש מאיתנו משאבים אדירים במיוחד כשאנו מתמודדים עם שפע של עסקים מתחרים שמפרסמים ומשווקים בעצמם ובמקביל שפע ערוצי מדיה שונים שרבים על הכסף שלנו, שרק נבוא ונפרסם אצלם.

זה נראה כי דווקא אנחנו עובדים יותר קשה מכל המתחרים שמסביב, למרות שקשה אנחנו לא מוותרים, מנסים, משקיעים, מפרסמים ומשווקים, ובכל זאת אנחנו מרגישים שאנחנו זורקים כסף לפח ושהלקוחות עדיין לא מגיעים ושלאט לאט אנו הולכים ומאבדים שליטה על המצב.

כולנו רוצים שהדברים יהיו פשוטים יותר, אנחנו רוצים להפסיק להילחם באופן יומיומי ולרדוף אחרי לקוחות. מגיע לנו שהעסק יהיה יותר רווחי, יפרנס אותנו בכבוד והלקוחות יגיעו באופן קבוע.

אתם צודקים!!!

כשאתם מסתכלים מסביבכם, נראה שכולם עלו על איזה טריק שנסתר מעינכם – אחרת איך אפשר להסביר שרק אצלכם כל השיווק של העסק לא עובד, ולמרות שאתם מנסים, משווקים ומפרסמים, מוציאים על זה זמן וכסף יקרים, והלקוחות עדיין מגיעים!

בזמן שאתם שורדים, אתם שומעים על המתחרים שלכם שמצליחים יותר מכם, ועל קולגות שהעסק שלהם גודל, ועל בעלי עסקים אחרים שמצליחים והלב שלכם מתכווץ- ורוצה גם.

הסוד נחשף!!

שיווק מנצח הוא דרך חשיבה אחרת. דרך שמתחילה בשינוי גישה והבנה טובה יותר של קהל היעד שלכם, הצרכים שלו. הדרך ממשיכה בלמידה של כלים ומידע כיצד להגיע אל הלקוח, לשווק ולפרסם ומסתיימת, כאשר עושים זאת נכון, כאשר לעסק שלכם מגיעים יותר לקוחות, והמכירות גדלות.

החדשות הטובות הן שגם אתה יכול לעשות את השינוי הזה! גם אתה יכול ללמוד את הכלים ולקבל את הידע הזה, יש לך את היכולת לשנות את העסק שלך, ולהשיג תוצאות מהירות של שינוי משמעותי בזמן קצר.

באמצעות הבנה של הטעויות שעשית עד כה ותיקונן, ניתן באופן כמעט מידי לראות שיפור עצום בתוצאות של הקמפיינים השיווקיים והפרסומיים שלך, שישיגו לך יותר חשיפה לקהל היעד וכמובן, יותר מכירות! החשוב ביותר, אתה תזכה לחוויה של הצלחה המצעידה את העסק שלך קדימה.

אתם עומדים בפני אפשרות נדירה לתקן את טעויות העבר ולצעוד אל עתיד טוב יותר!

בחודשים האחרונים הקלטתי עבורכם דיסק: 5 הטעויות הקריטיות של בעלי עסקים בשיווק ופרסום העסק שלהם. בדיסק, כפי ששמו מעיד, ניתן למצוא את 5 הטעויות העיקריות שעושה כמעט כל בעל עסק, ולא משנה אם הוא עסק קטן, בינוני או גדול. הדיסק מנתח את דרך הפעולה השגויה עד כה שלא הובילה לתוצאות ומציע דרך אחרת. דרך אפקטיבית, דרך שעובדת, הדרך לעזור לעסק שלכם להגיע למקום בו אתם רוצים שיהיה.

כאמור, הדיסק עוסק בטעויות שבעלי עסקים עושים, מדוע זה לא עבד עד עכשיו וכיצד מסובבים את ההגה 180 מעלות על מנת להגיע למקום ההפוך, של הצלחה, של שיווק מוצלח שמזרים אל העסק לך לקוחות משלמים ומייצר לך רווחים.

תחשבו על כל הכסף שזרקתם לפח על שיווק העסק, על פרסומות של הביאו תוצאות, על הזמן שהשקעתם, על האנרגיה שהוצאתם ועל כל מפח הנפש – הדיסק הזה יכול לחסוך לכם את כל אלו, ללמד אתכם היכן אתם טועים, ואיך אתם יכולים לעשות את זה נכון מעכשיו! אולי הכי חשוב – הדיסק יאפשר לכם להחזיר את השליטה לידיים שלכם!

עכשיו תוכלו לרכוש את הדיסק במחיר עלות בלבד: רק 97 ₪!מה בדיסק?

דיסק שמע בו אני מסבירה מה הן 5 הטעויות המרכזיות שעושים בעלי עסקים בשיווק ופרסום העסק שלהם וכיצד ניתן לתקן אותן על מנת לשפר ולשנות את תהליכי השיווק והפרסום של בית העסק, כדי להיחשף לקהל יותר גדול, להשיג יותר לקוחות, להגדיל רווחים וליהנות מעסק מצליח ומספק!

טעות מספר 1 

קהל יעד לא ממוקד! למה כדאי לעסקים להפסיק לירות אל כל הכיוונים, ופשוט
להגדיר קהל יעד ממוקד ואיך העסק שלכם וגם אתם באופן אישי, מרוויחים מזה בגדול!.

טעות מספר 2 

מסר שיווקי לא אפקטיבי! מה זה אומר מסר לא אפקטיבי, מה המרכיבים של מסר שיווקי שכן עובד ומושך אחריו לקוחות לעסק שלכם.

טעות מספר 3 

עסק ללא תכנית שיווקית! יותר מדי בעלי עסקים עובדים במתכונת של כיבוי שריפות, והתוצאות עולות להם ביוקר. נבין מה כוללת תכנית שיווקית ולמה היא קריטית לעסק שלכם!

טעות מספר 4

תמהיל מדיה שגוי! במקום לפרסם ולשווק בצורה אימפולסיבית, כיצד לתכנן ולפרסם נכון בין שפע ערוצי המדיה השונים, כך שהשיווק יצליח ובגדול!

טעות מספר 5

אי מדידת אפקטיביות בפרסום! כיצד להפסיק לזרוק כסף לפח, ולהתחיל למדוד את היעילות של הפרסום שלכם, גם אם מדובר בפרסומת אופליין (שלא באינטרנט).

גם אני עברתי תהליך תוך כדי הקלטת הדיסק!

במהלך ההקלטה ועם תחילת קבלת פידבקים מהסביבה. התחוור לי יותר ויותר, כי מדובר במידע חיוני, שיכול לשנות מציאות עבור בעלי עסק ובמיוחד עבור בעלי עסק מתחילים.

חזרתי ושמעתי כיצד הדיסק שינה באופן דרמטי לבעלי עסקים את תהליך השיווק והפרסום של העסק, והבנתי עד כמה הוא יכול לשנות באופן מיידי את מציאות החיים של עסקים רבים. חשוב לי שהמידע הזה שיכול לעשות הבדל גדול יהיה זמין ונגיש לכל עסק.

לכן, החלטתי לא להרוויח על הדיסק אלא רק להחזיר לעצמי את עלות ההפקה ולהציע לכם את הדיסק בעלות מינימלית של 97 שקלים בלבד.

כן קראת נכון! 97 שקלים בלבד כדי לקבל את אותו טריק נסתר מהעין ואת כל הידע שיאפשר לכם לתקן את כל טעויות העבר ולפתוח דף חדש של הצלחה.

כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על הקישור לרכישה ותוך 7 ימי עסקים הדיסק יהיה אצלכם בתיבת הדואר.

לרכישה בעלות של 97 ₪

גם לך מגיע לפרסם ולשווק את העסק שלך בקלות וביעילות, מבלי לזרוק כסף לפח ולבזבז אנרגיה ועצבים, וליהנות מעסק מצליח עם יותר לקוחות ומכירות, זה אפשרי!!